Multiple Spindels and Turrets on one machine

Innowacje technologiczne pozwalają wytwórcom wyprzedzać konkurencję
Firmy inwestujące w nowoczesne narzędzia pracy szybko dostrzegają zalety uniwersalnych obrabiarek, które potrafią wykonać wiele różnych operacji frezarskich oraz tokarskich – z jednego ustawienia.

Przedsiębiorstwa te dostrzegają także potrzebę posiadania systemu CAM, który będzie w stanie programować te złożone procesy.

Poniżej wymieniamy sześć powodów, dla których wiele przedsiębiorstw zmieniło swój system CAM na ESPRIT celem zwiększenia produktywności swoich maszyn.


Dokładny G-kod

"Bardzo niewielu producentów oprogramowania CAM jest w stanie dostarczyć system, który w pełni obsłuży maszyny tokarsko-frezarskie. Wybraliśmy ESPRIT przede wszystkim ze względu na ogromną elastyczność w modyfikacji postprocesorów."

Tom Lawler
Manufacturing Engineer, Fairfield Manufacturing

Pełna Symulacja Maszyny

"ESPRIT potrafi symulować każdy typ operacji w sposób kompletny, więc możemy obejrzeć ich przebieg bardzo dokładnie."

David Fransden
Machine Shop Lead, Biomet Sports Medicine

Synchronizacja i Optymalizacja

"Prawdziwa siła ESPRIT tkwi w narzędziach, które umożliwiają optymalizację obróbki na maszynach wielofunkcyjnych. Po stworzeniu operacji, ESPRIT ułatwia przyporządkowanie ich innym głowicom, zmianę ich kolejności oraz zsynchronizowanie obróbki na wielu magazynach."

Jon Finn - Manufacturing Engineering Manager, Hartwell

Jeden Interfejs Użytkownika

"Wybraliśmy ESPRIT, ponieważ jest to jedyny system zdolny do programowania wszystkich maszyn w naszej fabryce pod jednym interfejsem użytkownika."

Antonio Olivieri
Manager of Mechanical Production, Newform

Elastyczna obróbka 5 osiowa

"Analizowałem możliwości wielu oprogramowań CAM i odkryłem, że większość z nich ma wyraźne słabe punkty – ograniczenia w programowaniu obróbki pięciosiowej na centrach. ESPRIT radził sobie świetnie na wszystkich naszych maszynach, oferując potężne możliwości obróbki pięcioosiowej."

Thomas Kempke - VP of Manufacturing, Johnson

Pomoc Techniczna

"DP Technology zaprezentowała bardzo duże zaangażowanie w pomocy przy rozpoczęciu pracy na tej bardzo złożonej maszynie (obrabiarka wielofunkcyjna Okuma Multus B300 z dwoma wrzecionami i dwufunkcyjną głowicą z osią B, osią Y oraz z automatyczną wymianą narzędzi)"

Matt Watters - Central Utah Tool