• Firma DP Technologyod dwudziestu lat posiada ugruntowaną pozycję w przemyśle maszynowym, którą zawdzięcza ciągłemu rozwojowi i wykorzystaniu korzyści płynących z systemów sterowania NC. System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Oprogramowanie ESPRIT to lata doświadczeń w programowaniu w języku komend ISO oraz wiedzy o obrabiarkach pracujących w systemie CNC i ich narzędziach. Pozycję oraz jakość oferowanego oprogramowania potwierdza nasza współpraca z klientami takimi jak Boeing, Jaguar, Cartier, MicroSoft, Siemens, Audi, Volvo czy Fiat. DP Technology inwestuje 20% swoich przychodów w badania naukowe i rozwój. Zapewnia to firmie stałe utrzymywanie pozycji lidera wśród światowych producentów systemów CAD/CAM.

  Jesteśmy obecni w 55 krajach. Dysponujemy 15 wersjami językowymi naszego oprogramowania. Współpracujemy z ponad 75 czołowymi producentami maszyn oraz sterowników m.in. Mori Seiki, Haas, Mazak, Okuma, Emco, Fanuc, Siemens…

  Firma DP Technology w trosce o klientów i z myślą o stworzeniu sieci sprzedaży odpowiadającej wysokim standardom firmy, założyła oficjalne przedstawicielstwo w Polsce. ESPRIT CAM CENTER POLSKA oferuje usługi w zakresie doradztwa oraz szkoleń dla wszystkich zainteresowanych oprogramowaniem ESPRIT.
  Sprzedaż detaliczna prowadzona będzie poprzez sieć oficjalnych Partnerów ESPRIT CAM CENTER POLSKA. Do współpracy z nami zapraszamy również szkoły oraz producentów i dystrybutorów maszyn.

  Z poważaniem,

  Philippe Albert

  Director of Sales for Europe


 •